Lakiernik / Blacharz

Lakiernik do Twojej dyspozycji

W autoryzowanym serwisie Auto Hobby zawsze zapewnione jest skuteczne lakierowanie pojazdów. Tutaj wszyscy wiedzą, że profesjonalny lakiernik to osoba, która doskonale zna się na zabezpieczaniu blachy samochodowej przed czynnikami zewnętrznymi. Lakiernik zna między innymi najlepsze sposoby na uchronienie samochodu przed korodowaniem karoserii. On także naprawi zniszczone po wypadku elementy, tak aby zewnętrzna nawierzchnia pojazdu cechowała się gładkością.

Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi - AZNN

Warsztat blacharsko-lakierniczy Auto Hobby jest najdłużej działającym Autoryzowanym Zakładem Naprawy Nadwozi Forda w woj. podlaskim. Świadczy usługi w zakresie blacharstwa i lakiernictwa wszystkich marek, w tym usługi związane z likwidacją szkód komunikacyjnych we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych.

Gwarantuje stosowanie wyłącznie oryginalnych części zamiennych oraz wykonanie naprawy zgodnie z technologią firmy Ford.

Na wszystkie naprawy powypadkowe wykonywane przez Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi Ford z użyciem oryginalnych części zamiennych udziela się 3-letniej gwarancji naprawy. Obejmuje ona jakość i trwałość oryginalnych części marki Ford użytych do naprawy oraz robociznę przez okres 3 lat (z nieograniczonym przebiegiem, za wyjątkiem częsci ulegających zużyciu eksploatacyjnemu).

Na czas naprawy zapewniamy samochód zastępczy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową ofertą dotyczącą napraw drobnych uszkodzeń nadwozia bez lakierowania SMART oraz usuwania odprysków na szybie przedniej.

Kierownik AZNN

  • Bartłomiej Masłowski   664 031 145

Z-ca Kierownika AZNN

  • Paweł Krzemiński 728 449 434

Asystentka AZNN

  • Barbara Sadkowska 85 742 45 02 w.37

Całodobowa Pomoc Drogowa

  • kom. 664 444 111