Hurtowa sprzedaż części

Oferujemy szeroki wybór orginalnych części zamiennych do samochodów Ford. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień oraz specjalne promocje dla warsztatów i sklepów. Nasza oferta obejmuje również duży wybór akcesoriów, opony, oleje, płyny eksploatacyjne.

Zapraszamy także do korzystania z katalogu online Ford akcesoria.

Hurtowa sprzedaż części

Na początku 2005 roku firma Ford Polska podjęła decyzję o stworzeniu w Polsce unikalnego i nowatorskiego programu hurtowej sprzedaży oryginalnych części zamiennych. Program skierowany jest do niezależnych warsztatów samochodowych, sklepów oraz hurtowni motoryzacyjnych, które poprzez współpracę handlową z autoryzowanymi przedstawicielami stają się uczestnikami elitarnego klubu dystrybutorów oryginalnych części zamiennych do samochodów marki Ford.

Ford Box

to nowatorska koncepcja sprzedaży części zamiennych bezpośrednio z regału umieszczonego u niezależnego odbiorcy hurtowego.

Dzięki regałom Ford Box niezależny odbiorca zyskuje:

  • Natychmiastowy dostęp do podstawowych i najlepiej rotujących części zamiennych
  • Atrakcyjne warunki handlowe

Ford Partner

to gwarancja wysokiej pozycji na rynku motoryzacyjnym. Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem własnej firmy, podniesieniem standardów obsługi oraz profesjonalnym wizerunkiem  do skontaktowania się z naszym przedstawicielem.

Kierownik działu części

  • Mariusz Rudzki, kom. 728 449 435
  • tel. 85 742 56 46, wew. 11
  • Krzysztof Maśliński
  • Marcin Tomaszuk

HURT: 510 414 126