FordPass

 

 

Aktywuj pełny potencjał swojego samochodu z aplikacją FordPass

 

Bezproblemowa łączność dzięki FordPass Connect2

Po raz pierwszy będziesz w ciągłym kontakcie ze swoim pojazdem - bez względu na to gdzie jesteś.

 

W ciągłym kontakcie z pojazdem

Twój Ford zawsze pod ręką. 

Wszystkie najważniejsze informacje o Twoim Fordzie w jednym miejscu.

Wejdź na wyższy poziom kontroli nad pojazdem. 

Możliwość zamykania, otwierania, uruchamiania oraz wyłączania pojazdu – wszystko za pośrednictwem aplikacji FordPass.3

Podróżowanie nigdy dotąd nie było takie przyjemne

 

 

Dzięki nam zawsze będziesz na bieżąco. 

Doradcy FordPass udzielą wskazówek dotyczących mobilności zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba.

 

 

 

 

  • Zapoznaj się z naszymi poradami/ wskazówkami/ informacjami na platformie AskFord. 
  • Skorzystaj z dostępnej opcji czatu, aby otrzymać szybką odpowiedź.
  • Wystarczy jedno kliknięcie, aby porozmawiać bezpośrednio z jednym z naszych doradców.

 

Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, opcje i / lub akcesoria mogą być prezentowane za dodatkową opłatą, a lokalizacje i używane pojazdy mogą być poza granicami Polski.

[*] Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami brutto (z VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
[1] Przedstawione ceny są rekomendowanymi, promocyjnymi cenami brutto (z VAT) i zawierają rabat Ford Polska i/lub rabat Autoryzowanego Dealera Forda. Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
[**] Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami netto (bez VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
[2] Modem pokładowy zostanie podłączony w momencie dostawy pojazdu. Użytkownik może zdecydować się na przystąpienie do/odstąpienie od opcji udostępniania danych. Technologia ta będzie dostępna na wybranych rynkach w roku 2018, zaś na pozostałych w roku 2019.
[3] Jeśli Twój pojazd jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, możesz uruchomić go za pośrednictwem telefonu, z domu, biura i nie tylko. Dzięki temu samochód będzie gotowy do drogi zanim do niego wsiądziesz, odmrożony i przyjemnie ogrzany np. zimową porą. Funkcja ta powoduje automatyczne zablokowanie drzwi, gdy silnik jest włączony. Aby ruszyć samochodem w drogę, należy posłużyć się kluczykiem.
[4] Wygląd ekranu może się różnić. Połączenie z systemem SYNC 3 jest możliwe za pomocą kabla USB w przypadku urządzeń z iOS lub za pośrednictwem Bluetooth® w przypadku urządzeń z Androidem. Informacje i alerty drogowe są dostępne w pojazdach wyposażonych w SYNC 3 oraz system nawigacji satelitarnej. Są to między innymi: Focus, C-MAX oraz Grand C-MAX (wyprodukowane po wrześniu 2016 r.); Kuga, Transit Connect, Ranger (wyprodukowane po październiku 2016 r.); Mondeo, S-MAX, Galaxy, nowa Fiesta (wyprodukowane po 15 maja 2017 r.), Mustang (wyprodukowany po 1 marca 2017 r.) oraz Edge (wyprodukowany po 15 marca 2017 r.).